Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65033
Stary 23.07.2013, 22:34
Z tym Stolarskim to już przestańcie pompować balon. Tłumaczyło juz kilkuu ludzi,że pismaki podlapaly temat z czata i tyle.. Chłopak z wiślackiej rodziny i przywiązany do klubu,a kasa powinna się dla niego znaleźć,bez jaj.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując