Cóż, z klaunami takimi jak Wy ciężko rozmawiać. Wszak za takie wypowiedzi powinniście mieć dożywotni zakaz wstępu na jakiekolwie forum. Tym niemniej za tak wulgarny język nie zamierzam odpowiadać na te pytania, bo to Wam brakuje wiedzy by podjąć dyskusję, nie mnie. Nie od wczoraj czytam informacje na temat Wisły i wiem, że Wisłę stać na lepsze transfery, niż te które serwują nam obecnie włodarze.