Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65030
Stary 23.07.2013, 22:18
Kuba_TS napisał(a):Wyświetl post
hehe dodam jeszcze że koleś chciał żeby forumowicze składali się na transfery Już wcześniej sprawdzałem jego wypowiedzi bo śmierdział mi czosnkiem i chociaż generalnie nic nie znalazłem co wskazywało by że się podszywa . Jak dla mnie to koleś jest oderwany od rzeczywistości i buja w obłokach albo rzeczywiście mamy tu żyda
Cóż, z klaunami takimi jak Wy ciężko rozmawiać. Wszak za takie wypowiedzi powinniście mieć dożywotni zakaz wstępu na jakiekolwie forum. Tym niemniej za tak wulgarny język nie zamierzam odpowiadać na te pytania, bo to Wam brakuje wiedzy by podjąć dyskusję, nie mnie. Nie od wczoraj czytam informacje na temat Wisły i wiem, że Wisłę stać na lepsze transfery, niż te które serwują nam obecnie włodarze.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując