bonawentura napisał(a):

|
Ja twierdzę, że koszty utrzymania sprowadzanych obecnie przez zarząd zawodników są o wiele wyższe niż rzeczywista wartość ich umiejętności. I tego się trzymajmy.
|
Konkrety, konkrety, a nie klepiesz jęzorem jak baba na kleparzu...