Ibra_1906 napisał(a):

|
W tym roku miałbyć komplet dedykowany, unikatowy, stworzony specjalnie pod nasz Klub? Bo jeśli tak, to jest to trochę kiepskie i gdyby nie Biała Gwiazda, która w końcu wraca na koszulki, to byłoby naprawdę słabo.
|
Dedykowane czyli
standardowy wzór, jedynie kolory można sobie wybrać inne niż są w katalogu dla poszczególnych elementów oraz tam jakieś naszywki mogą dać typu np. na karku, albo getrach itp.