Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3822
Stary 23.07.2013, 20:40
Ibra_1906 napisał(a):Wyświetl post
W tym roku miałbyć komplet dedykowany, unikatowy, stworzony specjalnie pod nasz Klub? Bo jeśli tak, to jest to trochę kiepskie i gdyby nie Biała Gwiazda, która w końcu wraca na koszulki, to byłoby naprawdę słabo.
Dedykowane czyli standardowy wzór, jedynie kolory można sobie wybrać inne niż są w katalogu dla poszczególnych elementów oraz tam jakieś naszywki mogą dać typu np. na karku, albo getrach itp.
Odpowiedz cytując