|
W "polityce transferowej" pojawiaja sie glosy ze Brozek bedzie zamiatal te lige i ze... zaden zespol ligi nie ma powazniejszego napastnika niz Brozek a ty sie czepiasz Lesnego ktory stwierdzil ze moze sobie wyobrazic Mikite jako krola strzelcow.
Jak to lecialo... belki w swoim oku nie widzi, dzrazge w czyims widzi?
P.S
Lesny juz w zeszlym sezonie uzyl stwierdzenia "Mikita to jakis kosmita" (chyba po jakims meczu Mlodej Legii z kims tam z zagranicy) wiec to tez nie tak ze zlapal zwieche po Widzewie.
P.S 2
Inna sprawa ze aktualnie w Legii moze byc latwo o krola strzelcow. Sam Mikita z Widzewem mial 2-3 setki niewykorzystane i jednego gola.
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 23.07.2013 o godz. 20:45.
|