Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65016
Stary 23.07.2013, 20:31
Bonawentura .. tak w ogóle to oprócz domagania się dymisji Bednarza o co ci chodzi ?
Czytam twoje jojczenie od kilku stron i wnioskuje że wszyscy w Wiśle to durnie i dyletanci na czele z właścicielem. Nie sądzisz że to staje się nudne ?
To prawda że poziom kontraktowanych zawodników jest niższy niż 4-5 lat temu ale może to wynika z urealnienia (ograniczenia) nakładów .... Nie możesz w to uwierzyć ?
Załatw audiencje u Cupiała i przekonaj go żeby wyłożył kaskę .. bo to się opłaca.
No chyba że nadal twierdzisz że kasa jest .............. tylko Bednarz itd
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując