shaggy napisał(a):

- Mikita? Potrafię sobie wyobrazić, że będzie królem strzelców Ekstraklasy. Jego styl gry pasuje do drużyny - mówi dla Sport.pl prezes Legii, Bogusław Leśnodorski.
Czy tam w Warszawie moglby ktos przylozyc Gogusiowi Leśnodorskiemu troszke lodu na glowe bo z kazdym dniem i kazda wypowiedzia ten koles odlatuje coraz bardziej...
|
Gdyby takie coś powiedział Smuda o Boguskim, to ok, można się puknąć w czoło. Ale czy nam sie to podoba czy nie, to Legia w tej chwili w naszej kopanej rozdaje karty. Jeśli tylko pograją w Europie, to młody zaliczy sporo występów w lidze, gdyż stary Sagan i Dwalishwili będa nie raz odpoczywać przed LE/LM.
A zastanów sie - kto spoza Legii może ustrzelić z 15 bramek w sezonie? Bo to pewnie takie najbardziej żenujące minimum, by zostać królem strzelców? Odpowiedz mi, ale liczę na REALNE propozycje...