c. napisał(a):

wszyscy mamy gowno a nie pojecie o pilce... nie siedzimy w klubie, nie wydajemy pieniedzy, nie transferujemy zawodnikow, nie siedzimy przy tysiacach dokumentow, nie rozmawiamy z menedzerami, i tak dalej.. nie wiemy jak to wyglada od srodka. Cupial wie.
|

Ale za przeproszeniem bredzisz. Gdyby Cupiał miał pojęcie o piłce to nigdy nie wymieniłby Moskala na Probierza. Dla każdego średnio zorientowanego to samobójczy pomysł. Życie to potwierdziło i ostatecznie udowodniło, że Cupiał czy może prędzej wianuszek doradców to albo totalni indolenci, albo mają inne cele niż rozwój i poprawa poziomu w klubie Wisła Kraków.
Więc wybacz ale co decyduje o sukcesie i porażce to nie żadna tajemna wiedza. Wszyscy wiedzą co trzeba zrobić, niewielu wie jak i Cupiał raczej się wśród tej grupy nie znajduje. Świadczą o tym fakty z którymi wiesz kto dyskutuje ...