Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4808
Stary 23.07.2013, 16:54
Przecież jak sponsorowała nas Era , to nagle pół Polski nie przenosiło się do ówczesniej Idei czy Plusa . Tak samo było z Tyskie. Nagle wszyscy nie porzucli Tyskiego, bo dla przeciętnego kibica nie robi to różnicy czy dana firma sponsoruje jakiś klub. Np. mój kolega mający firmę, wybrał oprogramowanie Comarchu ( będąc kibicem Wisły ) bo bardziej mu zależało na cenie niż na tym , że firma sponsoruje naszego przeciwnika. Poprostu mi się wydaje, że Cupiał nie chce oddać byle komu miejsca na koszulce. Kiedyś w jakimś wywiadzie było mówione , że Telefonika daje za reklamę 5 mln zł i może nie ma firmy która wyłożyłaby więcej niż ta kwota.
Odpowiedz cytując