Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65008
Stary 23.07.2013, 14:44
c. napisał(a):Wyświetl post
piszesz tak bo latwo wydawac nie swoje pieniadze...

nie zna sie na pilce? Ty za to sie znasz ogladajac dwa razy w tygodniu mecz Bayernu z Borussia i Barcelony z Realem.

wszyscy mamy gowno a nie pojecie o pilce... nie siedzimy w klubie, nie wydajemy pieniedzy, nie transferujemy zawodnikow, nie siedzimy przy tysiacach dokumentow, nie rozmawiamy z menedzerami, i tak dalej.. nie wiemy jak to wyglada od srodka. Cupial wie.


mozecie glowkowac nad wynikami meczow, robic rozpiski taktyczne, puszczac u buka kupony.. ale to nie ma nic wspolnego z prowadzeniem klubu, 99% stąd nie wiedzialoby o co chodzi jakby im przyszlo go prowadzic.
Dokładnie tak -2009-2011 co drugi dzień tłukłem to do głów kotów i markusów, ale i tak mieli swoje racje

Odpowiedz cytując