Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65007
Stary 23.07.2013, 14:13
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Źle o nim świadczy fakt, że nie zna się na piłce i nie idzie do przodu zgodnie z trendami, tylko tkwi w peerelowskim bagnie.

piszesz tak bo latwo wydawac nie swoje pieniadze...

nie zna sie na pilce? Ty za to sie znasz ogladajac dwa razy w tygodniu mecz Bayernu z Borussia i Barcelony z Realem.

wszyscy mamy gowno a nie pojecie o pilce... nie siedzimy w klubie, nie wydajemy pieniedzy, nie transferujemy zawodnikow, nie siedzimy przy tysiacach dokumentow, nie rozmawiamy z menedzerami, i tak dalej.. nie wiemy jak to wyglada od srodka. Cupial wie.


mozecie glowkowac nad wynikami meczow, robic rozpiski taktyczne, puszczac u buka kupony.. ale to nie ma nic wspolnego z prowadzeniem klubu, 99% stąd nie wiedzialoby o co chodzi jakby im przyszlo go prowadzic.
Ostatnio edytowane przez c. : 23.07.2013 o godz. 14:18.
Odpowiedz cytując