dynek.pl napisał(a):

|
I dobrze mu powiedzial. Kto to w ogole jest ten Lesnodorski ? Ledwo przyszedl znikad, a juz robi za alfe i omege we wszystkich mediach. Mam juz alergie na niego.
|
Zgadzam się całkowicie. Smuda odpowiedział w swoim przaśnym stylu, ale miał całkowitą rację. Co go obchodzi, kto nas trenuje. Leśnodorskiemu zagotowała się głowa, mam nadzieję, że Norwegowie już wkrótce sprowadzą go na ziemię.