Rob_Zombie napisał(a):

|
Mam pytanie, swego czasu było że niby jakiegoś Haitańczyka na lewą obronę pozyskaliśmy... i gdzie on jest?
|
"Według doniesień "Gazety Krakowskiej" - krakowska Wisła poza Pawłem Brożkiem pozyska jeszcze haitańskiego obrońcę, o którym była już kilkukrotnie mowa, czyli Wilde-Donalda Guerriera, który wkrótce zjawić ma się w Krakowie i przejść testy medyczne. Będzie to o tyle niezbędne, że zawodnik ten podczas udziału ze swoją reprezentacją w turnieju o Złoty Puchar CONCACAF doznał kontuzji, przez co zagrał w nim w tylko jednym meczu."
wdg wislaportal,z pon 22lipca