|
A mnie jednak zastanawia czy sponsoring druzyny piłkarskiej przekłada sie znaczace na zyski lub straty z tego tytułu. Może problem jest bardziej prozaiczny niż nam sie poprostu wydaje. Może brakuje chętnych na sponsoring gdyż reklamy kompletnie nie przekłada się na zysk?
Jeśli już ktoś wchodzi w taką formę współpracy to raczej ze względu na zwiększenie prestiżu oraz podkreślenia swojej pozycji lidera branży .Wątpię że celem jest profit z takiej działalności.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|