Dariook napisał(a):

Wiesz co?
Już tego waszego biadolenia człowiek ma dość więc pora was ogarnąć i oświecic.
|
Cytat:
|
Kto ci przyjdzie do druzyny ktora kopie sie od 2 lat po czole, zero gwiazd, tak w ogole to nawet zaden lansik na fejsie tym sie pochwalić.
|
Cytat:
|
Nitk do nas nie idzie bo obecnie jesteśmy średniakiem, gołodupcem i bez szans na mistrza.
|
Już tego Twojego biadolenia człowiek ma dość więc pora się ogarnąć i oświecić.
Ja o szkoleniu nic nie pisałem tylko o Smudzie.
To po pierwsze. Ale jak idzie szkolenie to Twoje 1532 posty niczego nie zmienią.
Rzeczywistość jest taka, że z młodych to może Stolarskiego sprzedamy.
Jakie gwiazdy i sukcesy pierwszego zespołu skłoniły MIlika do pójscia do Górnika ?
Jakie niebotyczne zarobki mu tam zaoferowano ?
Z najnowszych wieści, Żyro pójdzie pewnie za dwie banki do Włoch. Przyszedł do Legii w czasach gdy wcale na topie nie była.
Itd. Szkoda klawiatury.
Cytat:
|
Dobry piłkarz to nawet w piwnicy sie do sezonu przygotuje.
|
A to czy jest dobry to poznaje się po tym jak schodzi po schodach.
