Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64998
Stary 23.07.2013, 10:18
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Łysy to najwiekszy kłamca od czasów Pinokia.....
Bez przesady po pinokiu było i jest kilku których łysy jeszcze nosem nie sięgnie...

Od czasu zwolnienia Moskala pogłębiał się syf, Kula spowodował, że syf przestał sie pogłębiać. Teraz naal w nim tkwimy i jeżeli trener wciąż będzie utrzymywał ze nie walczymy o mistrza to długo się z niego nie wydobędziemy, bo po wygranym meczu wszyscy będą myśleć że teraz można ze dwa przegrać... i zamiast gryźć trawę będą plażować.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując