Griszka30KR napisał(a):

|
Łysy to najwiekszy kłamca od czasów Pinokia.....
|
Bez przesady po pinokiu było i jest kilku których łysy jeszcze nosem nie sięgnie...
Od czasu zwolnienia Moskala pogłębiał się syf, Kula spowodował, że syf przestał sie pogłębiać. Teraz naal w nim tkwimy i jeżeli trener wciąż będzie utrzymywał ze nie walczymy o mistrza to długo się z niego nie wydobędziemy, bo po wygranym meczu wszyscy będą myśleć że teraz można ze dwa przegrać... i zamiast gryźć trawę będą plażować.