Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64994
Stary 23.07.2013, 10:06
nesta napisał(a):Wyświetl post
Ja pisalem juz, ze pieniadze jakie wtedy Wisla zainwestowala to jakies europejskie doły i tak. To nie wiem jak oni zamierzają powalczyć kiedyś w pucharach jeszcze jak troche wyzsze kontrakty zrobily takie jaja.
Dokładnie tak. Nie dokonaliśmy żadnych poważnych inwestycji, a tu nagle dziura budżetowa i 3 lata zaciskania pasa. Przecież do wstyd. I Cupiał chciał Ligi Mistrzów? Z czym do ludzi?

Rzeczywistość jest raczej taka, że Cupiał mógł spokojnie te wydatki udźwignąć ale po oraz n-ty się obraził po odpadnięciu z Apoelem, tym razem nie na żarty. Stąd jaja z niepłaceniem zawodnikom itd (zemsta na piłkarzach). Pomijam już fakt, że Cupiał nigdy nie miał składu, od którego mógłby oczekiwać (czy raczej żądać) awansu do Ligi Mistrzów. Najlepiej było chyba w 2004 roku ale przytrafił się nam Real.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując