Dariook napisał(a):

Za 3 miliony Euro to ty tą ligę kolego demolujesxz! Ty chyba nie do końca jesteś świadomy o jakich pieniądzach piszesz, bo w poilskiej rzeczywistości taka kwota przypuszczalnie została wydana przez wszystkie kluby razem wzięte na przestrzeni 5 lat. Nie ma co się zagłębiać w liczby, strata czsasu.
Sobota i Pawłowski warci więcej niż 3 mln? No chyba że za zachodnią granicą, u Niemców...w męskim burdelu. Teraz to ja rozumiem. Tobie nawet wydanie 100 banielk ojro nie gwarantowało by utrzymania w T-mobile...jesli takie kwatki zechciał byś sprowadzać.. Ja za kasę 3 baniek kupił bym 3 Meliksonów i za resztę Sikorskiego. Wożenie tych pseudo polskich kopaczy nie miało by końca, każde końcowe podanie adresowane by było do Sikorskiego..niech wykorzysta 1/5 setek...król strzelców z 30 trafieniami murowany. A tak na przekór wszystkim znafcom i ekspertom.
|
1 milion EURO to około 12 mln 600 tys PLN. Dzisiaj nawet za takie same pieniądze nie da się sprowadzić równie wartościowych zawodników, jak wtedy. Tzn. mieszczących się na przykład w 18 meczowej Reprezentacji Polski. Oczywiście nie chodzi tylko o to ile trzeba zapłacić klubowi zawodnika, ale również jemu samemu i menadżerowi.
Nie wiem czy Pawłowski i Sobota są
"warci" 3 miliony euro, ale na pewno nie da się ich kupić za tyle, co Szymkowiaka, jednego z najlepszych Polskich piłkarzy w tamtym okresie, dodatkowo z doświadczeniem w LM.
Za 3 mln Euro kupiłbyś w najlepszym razie 2 Vrdoljaków

. Melikson to osobna sprawa. Traf jaki zdarzył się kilka razy całej ekstraklasie w ciągu ostatnich 10 lat.
Poza tym warto już w pewnym wieku nauczyć się odróżniać tryb przypuszczający od orzekającego.