Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64989
Stary 23.07.2013, 09:56
Ja pisalem juz, ze pieniadze jakie wtedy Wisla zainwestowala to jakies europejskie doły i tak. To nie wiem jak oni zamierzają powalczyć kiedyś w pucharach jeszcze jak troche wyzsze kontrakty zrobily takie jaja.
Odpowiedz cytując