Temat
:
Franciszek Smuda byłym trenerem Wisły Kraków - dyskusje, opinie, komentarze!
Wyświetl pojedynczy post
mateuszstars
Junior Member
Od: 07.2013
Offline
#
1337
23.07.2013, 08:13. Smuda w Realu
Czytam w Fakcie "
Smuda w Realu
". Okazało się że poszedł do Realu ale nie Madryt tylko do hipermarketu na zakupy
http://wars-stars.pl/category/13-smieszne/page/24#war-3915
mateuszstars
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mateuszstars
Znajdź inne posty napisane przez mateuszstars