Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64981
Stary 23.07.2013, 07:50
nesta napisał(a):Wyświetl post
Zrobiłem wlasnie kilka butelek wina z jednym z naczelnych prasy w PL. Jako, ze dziennikarze sporo wiedza, a piszą tylko mały procent, moge powiedzieć, ze jest optymistyczniej niz sie wydaje. W skrócie, głownie zawalił Basalaj, a nie Valx. Kontrakty były wyższe niz wydane sie kibicom. Cupial sie z Wisły nie wycofa na pewno. Teraz maja byc dwa lata ubogie (rok juz był) aby ludzie zrozumieli i zaczęli doceniać co to znaczy taki właściciel. Dla oczyszczenia atmosfery, zeby docenili. Cupial daje sobie dwa lata zeby sie odkuc, wyprowadzić klub na prosta. Spokojnie go stać zeby nawet teraz włożyć gruba kase, ale chce zeby to miało rece i nogi, z nowa baza, nowy rozdział. Wiec moim zdaniem kibice muszą sie zmobilizować, trzeba zrobic dobry wynik tez w tym sezonie co jeszcze bardziej go zdopinguje. Generalnie on w Wiśle zostanie i bedzie walczył aby znów była wielka.
Moze o jedno wino za dużo ?
Odpowiedz cytując