Temat
:
[1 kolejka] WISŁA Kraków - Górnik Zabrze, 19 lipca godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
kris10
Member
Od: 08.2008
Offline
#
155
23.07.2013, 07:46
thechris
napisał(a):
A co do meczu. Wytrzymałem przed TV jakieś 65 minut i poszedłem karmić łabędzie.
You are famous b****
http://ekstraklasa.przegladsportowy....588,3,381.html
kris10
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kris10
Znajdź inne posty napisane przez kris10