Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64979
Stary 23.07.2013, 03:19
Za 3 miliony Euro to ty tą ligę kolego demolujesxz! Ty chyba nie do końca jesteś świadomy o jakich pieniądzach piszesz, bo w poilskiej rzeczywistości taka kwota przypuszczalnie została wydana przez wszystkie kluby razem wzięte na przestrzeni 5 lat. Nie ma co się zagłębiać w liczby, strata czsasu.

Sobota i Pawłowski warci więcej niż 3 mln? No chyba że za zachodnią granicą, u Niemców...w męskim burdelu. Teraz to ja rozumiem. Tobie nawet wydanie 100 banielk ojro nie gwarantowało by utrzymania w T-mobile...jesli takie kwatki zechciał byś sprowadzać.. Ja za kasę 3 baniek kupił bym 3 Meliksonów i za resztę Sikorskiego. Wożenie tych pseudo polskich kopaczy nie miało by końca, każde końcowe podanie adresowane by było do Sikorskiego..niech wykorzysta 1/5 setek...król strzelców z 30 trafieniami murowany. A tak na przekór wszystkim znafcom i ekspertom.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 23.07.2013 o godz. 05:28.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując