Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64967
Stary 22.07.2013, 22:41
konik28 napisał(a):Wyświetl post
Podobno jest szansa ze przyjdzie Stilic ponoc jest dogadany z wisla tylko jeszcze nie wiadomo czy uda mu się rozwiązac kontrakt z karpatami.
Dawid? To ty? A sponsur będzie?
Odpowiedz cytując