KOMINEK napisał(a):

|
Jeśli faktycznie Paweł przyjdzie to kluczowe będą pierwsze trzy mecze jeśli coś strzeli to dalej powinno się jakoś potoczyć jeśli nie to będzie tak jak z jego poprzednikiem z o numerze 23
|
Brożek nie przygotowywał się z drużyną do sezonu, ma zaległości treningowe. Naprawdę masz zamiar oceniać go po 3 kolejkach? Wstrzymałbym się z oceną przynajmniej do rundy wiosennej.
PS: Dajcie mu przejść testy medyczne.
Sam Paweł nas nie zbawi. Przydałby się jeszcze skrzydłowy i ofensywny pomocnik. Ale na takie wzmocnienia będzie pewnie trzeba poczekać przynajmniej do zimowego okienka.