Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64957
Stary 22.07.2013, 21:21
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Jeśli faktycznie Paweł przyjdzie to kluczowe będą pierwsze trzy mecze jeśli coś strzeli to dalej powinno się jakoś potoczyć jeśli nie to będzie tak jak z jego poprzednikiem z o numerze 23
Brożek nie przygotowywał się z drużyną do sezonu, ma zaległości treningowe. Naprawdę masz zamiar oceniać go po 3 kolejkach? Wstrzymałbym się z oceną przynajmniej do rundy wiosennej.

PS: Dajcie mu przejść testy medyczne.

Sam Paweł nas nie zbawi. Przydałby się jeszcze skrzydłowy i ofensywny pomocnik. Ale na takie wzmocnienia będzie pewnie trzeba poczekać przynajmniej do zimowego okienka.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 22.07.2013 o godz. 21:24.
Odpowiedz cytując