|
Genkov czy Coulibally to przy karierze Brożka no-namy i takie są fakty.
Mam tylko nadzieje że szybko wejdzie do drużyny i że dobrze jest przygotowany fizycznie. Jeśli tak to śmiem twierdzić, że nawet i na te ósme miejsce pojawiła sie szansa.
Można narzekać, ale który zespół w Ekstraklasie ma lepszego napastnika.
Brożek jaki jest taki jest ale zawsze potrafił dojść do piłek do jakich inni nawet nie startowali. Mimo że nie zawsze później wykańczał. Jeśli przyjdzie to będzie to wzmocnienie.
|