Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23543
Stary 22.07.2013, 20:48
To już chyba raczej nie przejdzie Stefanowi na sucho.
http://niezalezna.pl/43924-jestescie...ormie-nagranie
Powinno się skończyć na zasądzonych przeprosinach i skubnięciu po kieszeni na cele charytatywne.

Bezczelność nie znająca granic. Poczucie bezkarności, buta, arogancja. Już nieważne jaki ma stosunek do tej gazety, ale zdecydowanie kulturalniej i krócej można było to rozegrać.
What's new?