To już chyba raczej nie przejdzie Stefanowi na sucho.
http://niezalezna.pl/43924-jestescie...ormie-nagranie
Powinno się skończyć na zasądzonych przeprosinach i skubnięciu po kieszeni na cele charytatywne.
Bezczelność nie znająca granic. Poczucie bezkarności, buta, arogancja. Już nieważne jaki ma stosunek do tej gazety, ale zdecydowanie kulturalniej i krócej można było to rozegrać.