Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64950
Stary 22.07.2013, 20:39
Życzę mu aby się odbudował, ale z drugiej strony towarzyszą mi obawy, żeby nie było jak Żurawiem. Wiem, że Paweł jest młodszy, ale regularnej gry dawno nie zaznał. Aczkolwiek będę trzymał kciuki by w miarę szybko coś wpadło, a nie skończyło się na ambicji i wolnych przebiegach na połówce przeciwnika.

Ktoś tu wspominał o braku kreatywnego pomocnika. Zgoda, jedyną szansą na dogrania piłek w pole karne mogą stworzyć skrzydłowi i tu nadzieja w Sarkim i Małeckim.

Może jakoś to Smuda ogarnie....
What's new?

Odpowiedz cytując