thechris napisał(a):

|
A niestety mniej obfity dla oglądających traktorzystów z R22. Legia pyknęła 5 goli Widzewowi w pierwszej kolejce. Patrząc na terminarz to Wisła 5 gola w sezonie strzeli w okolicach 8. kolejki (oby - derby).
|
Karnecik na oglądanie kochanej (L) już sobie wykupiłeś?
Idź sobie pofapać do nich na forum, zmów się jeszcze ze Stanowskim z weszło i redakcją Canal+ - karnet rodzinny taniej was wyjdzie.
NIKT Ci nie każe oglądać piłkarzy reprezentujących Wisłę Kraków.
----------
Nie martw się o Kibiców uczęszczających na R22, oni byli, są i będą i nic tego nie zmieni.