FraMat napisał(a):

No k... szykuje się dobry, obfity sezon dla łabędzi w tym roku
|
A niestety mniej obfity dla oglądających traktorzystów z R22. Legia pyknęła 5 goli Widzewowi w pierwszej kolejce. Patrząc na terminarz to Wisła 5 gola w sezonie strzeli w okolicach 8. kolejki (oby - derby).