Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 22.07.2013, 20:04
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No k... szykuje się dobry, obfity sezon dla łabędzi w tym roku
A niestety mniej obfity dla oglądających traktorzystów z R22. Legia pyknęła 5 goli Widzewowi w pierwszej kolejce. Patrząc na terminarz to Wisła 5 gola w sezonie strzeli w okolicach 8. kolejki (oby - derby).
Odpowiedz cytując