wiślak 86 napisał(a):

|
Dlaczego nie możecie zrozumieć że Brożek nigdy nie był dobrym napastnikiem POszedł do kadry bo była nagonka że to super zawodnik. W Wiśle strzelał bo miał po kilkanaście sytuacji wiec wyjscia za bardzo nie miał. Swoje umiejetnosci pokazał za granica. .
|
Co to znaczy dobry napastnik? Dla mnie to poziom van Persiego. Każdy kto jest słabszy od niego jest słabym napastnikiem.
Ale z perspektywy naszej ligi słabi napastnicy nie strzelają 80 bramek tak jak Paweł, bez względu jak będziesz bałamucił. Brozek to dobry napastnik w naszej lidze. Ale gdzie mu tam do Van Persiego...
wiślak 86 napisał(a):

|
I tak wolę tego czarnego co go wywalili bo istniała szansa że może coś strzeli i sie go sprzeda z zyskiem a Brożka to możemy co najwyżej do Garbarni oddać z dopłatą.
|
Brożek nie przychodzi bałamutniku żeby na nim zarobić, ale żeby dać jakość drużynie. Przychodzi tu jak Genkov, Iliev, Jaliens. Pewnie jest od nich sporo tańszy. Ale nie przychodzi żeby na nim zarabiać. Zarabiać to możemy w przyszłości na Stolarskim. Nawet na Sarkim kokosów nie zbijemy, jeśli jakieś. Zaufaj mi. Też już jest po przejściach i zakrętach kariery. Ale jest u nas żeby dać nam jakość.