Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64932
Stary 22.07.2013, 19:08
Dlaczego nie możecie zrozumieć że Brożek nigdy nie był dobrym napastnikiem POszedł do kadry bo była nagonka że to super zawodnik. W Wiśle strzelał bo miał po kilkanaście sytuacji wiec wyjscia za bardzo nie miał. Swoje umiejetnosci pokazał za granica. Jakoś Żurawski po odejściu przez pewien czas był jednym z najważniejszych zawodników Celticu a Brożek co osiągnął?
I tak wolę tego czarnego co go wywalili bo istniała szansa że może coś strzeli i sie go sprzeda z zyskiem a Brożka to możemy co najwyżej do Garbarni oddać z dopłatą.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując