Drozd napisał(a):

Teraz najbardziej brakuje pewności siebie...
Brożek chyba nie przestraszy się "gwiazd" ...klasy a młodzi pójdą za przykładem.
Tylko mistrzostwo, a ten kto myśli inaczej to ci....a
|
Niestety nasi piłkarze raczej tak nie myślą zadowalając się 1 punktem z Górnikiem. Nie każdy mecz muszą wygrywać, ale w każdym musi być żądza zwycięstwa.