Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 22.07.2013, 18:40
Dariook napisał(a):Wyświetl post
A ja nie brał bym na poważnie rundy jesiennej, gdzie dzieki Milikowi i Prejusowi punktowali. Ich zabrakło i cały błysk znikł. Gówno grają i wróżę im grupę spadkową. A teza że odpuszczali gdyz nie chcieli grać w pucharach jest tak idiotyczna żę aż śmieszna. Przecież to zapierdala taką patologią ze aż żal. Jeśli to prawda to dziekuję Bogu że Nawałka nie został naszym trenerem. Kombinacje i brak ambicji...jeszcze tylko korupcji do tańca brakuje.
Zapytaj prezesów biedniejszych klubów dlaczego nie chcą pucharów, a nie trenerów. Właściciel liczy kasę i kasy ma starczyć również na pensje dla trenera. Puchary by wydrenowały jeden z 3 najbiedniejszych klubów w ekstraklasie z kasy (Górnik). Zapytaj Moskala czemu nie mógł awansować z Termalicą do ekstraklasy. Ty pracodawcy powiedziałbyś w takiej sytuacji - ....... się wraz ze swoją kasą

W życiu niewielu kozaków w pracy spotkałem. Oczywiście poza kozakami w gębie jak przychodziło co do czego to podkulony ogon.....
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując