Dariook napisał(a):

|
A ja nie brał bym na poważnie rundy jesiennej, gdzie dzieki Milikowi i Prejusowi punktowali. Ich zabrakło i cały błysk znikł. Gówno grają i wróżę im grupę spadkową. A teza że odpuszczali gdyz nie chcieli grać w pucharach jest tak idiotyczna żę aż śmieszna. Przecież to zapierdala taką patologią ze aż żal. Jeśli to prawda to dziekuję Bogu że Nawałka nie został naszym trenerem. Kombinacje i brak ambicji...jeszcze tylko korupcji do tańca brakuje.
|
Zapytaj prezesów biedniejszych klubów dlaczego nie chcą pucharów, a nie trenerów. Właściciel liczy kasę i kasy ma starczyć również na pensje dla trenera. Puchary by wydrenowały jeden z 3 najbiedniejszych klubów w ekstraklasie z kasy (Górnik). Zapytaj Moskala czemu nie mógł awansować z Termalicą do ekstraklasy. Ty pracodawcy powiedziałbyś w takiej sytuacji - ....... się wraz ze swoją kasą
W życiu niewielu kozaków w pracy spotkałem. Oczywiście poza kozakami w gębie jak przychodziło co do czego to podkulony ogon.....