Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3817
Stary 22.07.2013, 18:25
Od biletów macie internetową sprzedaż jeżeli nie chce Wam się iść w w dni niemeczowe po bilet (nie dziwię się, mi też by się nie chciało).

Co do cateringu to porażka rok temu to samo, na I meczu zabrakło coli. Niczego się widzę nie nauczyli.
Odpowiedz cytując