szprotson napisał(a):

imho niewazne czy gwiazda naszyta czy naklejona czy inny sposób.
Na pierwszy mecz w sezonie, na dodatek u siebie oczekiwałbym możliwościa kupna koszulki meczowej ! powiedzmy z lekką przeceną np. 10 %. Kupna w dniu meczu, nie ....a miesiac pozniej.
A tak to młodzi mogli kupić za duze pieniadze stara koszulke. nie meczowa tylko replike. Fun w .....
Pomijam kolejki pod kasami i szybkośc wykonywania obowiązków u pracownikow. Ogolnie dzien meczowy i praca marketingu w tym własnie dniu to dla mnie porażka na całej linii
Gastronomią też rozpierdalamy przeciwników.
|
żebyś wiedział. 4 kasy czynne a 10 minut do meczu i pewnie z 300 osób w kolejce, to jakiś dramat. Zamiast otworzyć 10 kas pach pach pach każdy bilet by kupił to tną po kosztach byle nie zatrudnić ludzi bo to wydatek, to samo z gastronomią co napisał szprotson. W przerwie meczu chciałem kupić sobie pepsi, poszedłem z kolegą stałem do końca przerwy, on wbił w 20minucie II połowy

cyrki
sorki że nie na temat, ale tak czytałem i musiałem to napisał może problem się powiela i można o tym gadać