Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64920
Stary 22.07.2013, 13:36
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Zapieprzanie na treningach to nie rytm meczowy i pewność siebie, która u napastnika jest bardzo ważna. Jest bardzo prosta zasada w piłce, nie grasz - tracisz formę i nic Ci nie da zapieprzanie na treningach. Z resztą zapieprz na treningu i Paweł Brożek to jakoś mi się kłóci.
No wiesz, jedni gryzą trawę i ściskają poślady a inni mają umiejętności. Mi osobiście odpowiada to drugie i tego bym oczekiwał od piłkarzy Wisły Kraków.
Nie to żeby jazda na pośladach była zła. W wolnych chwilach też lubie popatrzyć na walke i bezsensowne zapierdalanie od 1- do 90 minuty, dlatego w tym celu jak tylko jest okazja, biorę browary i idę na Victorię Kobierzyn.

Nie zapominajmy o najważniejszym. Mówimy o Polskiej lidze, gdzie wiele nie trzeba by grać jak na nasze warunki przyzwoicie. Polonia w tamtym sezonie pokazała, że z marszu można punktować. Bez przygotowania i zgrania.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 22.07.2013 o godz. 15:30.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując