Tominho napisał(a):

Trzeba było czytać dokładnie wcześniejsze posty, to może byś zrozumiał o co chodzi. W tamtym momencie trwała dyskusja na temat tego, dlaczego stroje nie są dostępne w sprzedaży zaraz po ich prezentacji. Nie było tam mowy o wyglądzie symbolu na koszulce... Zresztą w którymś z wcześniejszych postów napisałem, że ta Biała Gwiazda na okrągłym tle mi się w sumie podoba, bo jest jeszcze bardziej podkreślona na koszulce.
Na drugi raz napiszę wszystko w taki sposób, żebyś nie miał problemów z poprawnym odczytaniem moich słów... Pogrubiony fragment Twojej wypowiedzi szczególnie mi się nie spodobał. Na pewno nie jesteś osobą, która będzie mi mówić, czy jestem prawdziwym kibicem czy nie. Pozdrawiam.
|
To ty nie wiesz dlaczego nie ma ich w sprzedaży? Z bardzo prostego powodu...w państwach środka są teraz wakacje więc dzieciaki mają po prostu wolne.