vabanq napisał(a):

|
powiedzial, ze jedrzejczyk cofal reke, ktora i tak byla naturalnie ulozona. To so jego slowa, co jak dla mnie i zapewne wiekszosci jest kpina i zwyklym oszustwem bo bardziej ewidentnego karnego nie mozna sobie wyobrazic. Wiec tak, jest dla mnie oszustem.
|
https://www.youtube.com/watch?v=wn_oYeugGiw
wg. mnie bardziej ewidentny...