|
Mam mega dziwny problem..
gdy ktos do mnie dzwoni to wyskakuje napis Połączenie. (nie ze ktos zastrzezony ma numer, KAZDY kto dzwoni, z budki, ze stacjonarnego, ze sklepu, z komory, z roznych sieci)
Bez numeru tego kogos, bez nazwy...
Posiadam Orange. Ktos wie o co chodzi? tak, przywracalem ustawienia fabryczne. tak, wkladalem karte do innego fona.
Ostatnio edytowane przez c. : 22.07.2013 o godz. 11:41.
|