Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1343
Stary 22.07.2013, 11:35
Mam mega dziwny problem..

gdy ktos do mnie dzwoni to wyskakuje napis Połączenie. (nie ze ktos zastrzezony ma numer, KAZDY kto dzwoni, z budki, ze stacjonarnego, ze sklepu, z komory, z roznych sieci)

Bez numeru tego kogos, bez nazwy...

Posiadam Orange. Ktos wie o co chodzi? tak, przywracalem ustawienia fabryczne. tak, wkladalem karte do innego fona.
Ostatnio edytowane przez c. : 22.07.2013 o godz. 11:41.
Odpowiedz cytując