szprotson napisał(a):

Ajax a czy wiesz jak pracuje nasz scouting ? Wiesz ? Po tym co napisałes, to sadze ze twoja wiedza to głównie domysły.
Taki Kuźbik na przykład to jeżdził obserwował i na tym sie kończyło, bo tak naprawde nie wiedział z kim w tym klubie ma gadać. On proponował zawodnika X i Y a na testy zapraszali zawodnika A i B nie wiadomo przez kogo poleconych nawet.Jeśli nie wierzysz zapraszam na bizneslige można go tam spotkać i z nim porozmawiac, zeby nie bylo ze wymyślam...
jeśli od scouta słyszysz " a idz w .... z tym wszystkim" to daje do myślenia co nie?
|
Nie przeczytałeś całego mojego posta. Napisałem:
Albo nic nie robią albo nikt ich nie słucha oba przypadki są niedopuszczalne.
Jestem w stanie spokojnie uwierzyć w to co piszesz.