|
Kadra powinna być skompletowana na pierwszą kolejkę. Zawodnicy zgrani i przygotowani do sezonu, a tak poza nazwiskiem i wspomnieniami nic w tej chwili o Brożku powiedzieć nie można. Braki treningowe ma na pewno i ciężko w tej chwili wierzyć, że zacznie strzelać "z marszu". Zawsze można było doczepić się do polityki transferowej we Wiśle ale to co wyprawiają w tym roku to czysty sabotaż. Nie jest usprawiedliwieniem fatalny stan klubowej kasy.
Ostatnio edytowane przez _ukoL : 22.07.2013 o godz. 11:19.
|