Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3814
Stary 22.07.2013, 11:08
Mnie najbardziej pod...wilo ze jakas madra glowa wymyslila ze na sektorze E (pewnie w innych miejscach tez) szesc rzedow od gory jest wylaczonych z uzytkowania. Steward bidula sie tlumaczyl ze to decyzja zarzadu i ze tez jej nie rozumie zeby wylaczyc teoretycznie najbardziej atrakcyjne miejsca ale taka byla decyzja zarzadu bo chcieli zmniejszyc impreze do 20k osob. Nie wiem jakie to ma oszczednosci przyniesc skoro i tak wszystkie trybuny otwarte wiec ochrona/sprzatanie/itd nadal trzeba wszedzie zrobic. Wylaczenie calego sektora to rozumiem - no chyba ze chodzi o to zeby porobic fotki gdzie bedzie sie wydawalo ze jest tlok - dobrze ze nie wylaczyli wszystkich nieparzystych miejsc albo wszystkich bialych ....

Pomijam uz fakt ze co to za mozliwosc "przedluzenia" karnetu skoro nie moge zostac na tym samym miejscu.
Odpowiedz cytując