|
Mnie najbardziej pod...wilo ze jakas madra glowa wymyslila ze na sektorze E (pewnie w innych miejscach tez) szesc rzedow od gory jest wylaczonych z uzytkowania. Steward bidula sie tlumaczyl ze to decyzja zarzadu i ze tez jej nie rozumie zeby wylaczyc teoretycznie najbardziej atrakcyjne miejsca ale taka byla decyzja zarzadu bo chcieli zmniejszyc impreze do 20k osob. Nie wiem jakie to ma oszczednosci przyniesc skoro i tak wszystkie trybuny otwarte wiec ochrona/sprzatanie/itd nadal trzeba wszedzie zrobic. Wylaczenie calego sektora to rozumiem - no chyba ze chodzi o to zeby porobic fotki gdzie bedzie sie wydawalo ze jest tlok - dobrze ze nie wylaczyli wszystkich nieparzystych miejsc albo wszystkich bialych ....
Pomijam uz fakt ze co to za mozliwosc "przedluzenia" karnetu skoro nie moge zostac na tym samym miejscu.
|