Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3812
Stary 22.07.2013, 10:54
imho niewazne czy gwiazda naszyta czy naklejona czy inny sposób.
Na pierwszy mecz w sezonie, na dodatek u siebie oczekiwałbym możliwościa kupna koszulki meczowej ! powiedzmy z lekką przeceną np. 10 %. Kupna w dniu meczu, nie ....a miesiac pozniej.
A tak to młodzi mogli kupić za duze pieniadze stara koszulke. nie meczowa tylko replike. Fun w .....
Pomijam kolejki pod kasami i szybkośc wykonywania obowiązków u pracownikow. Ogolnie dzien meczowy i praca marketingu w tym własnie dniu to dla mnie porażka na całej linii
Gastronomią też rozpierdalamy przeciwników.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując