|
Bo masz w klubie ludzi pokroju właśnie Kapki, Bednarza i Smudy. Jak to ma normalnie funkcjonować, jeśli każdy chce wytargać dla siebie jak największą część. Transfery są robione z polecenia, nie z jakiejś tam obserwacji - i tu pojawia kwestia prowizji, która leci w czyjeś łapy. Może to i teoria spiskowa, ale w normalnych klubach kluby pozyskują graczy poprzez właśnie skauting i obserwacje. U nas od jakiegoś czasu jest całkiem odwrotnie. Ale czegóż oczekiwać od wyżej wymienionego trio?
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
|