Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64905
Stary 22.07.2013, 10:48
Ajax a czy wiesz jak pracuje nasz scouting ? Wiesz ? Po tym co napisałes, to sadze ze twoja wiedza to głównie domysły.
Taki Kuźbik na przykład to jeżdził obserwował i na tym sie kończyło, bo tak naprawde nie wiedział z kim w tym klubie ma gadać. On proponował zawodnika X i Y a na testy zapraszali zawodnika A i B nie wiadomo przez kogo poleconych nawet.Jeśli nie wierzysz zapraszam na bizneslige można go tam spotkać i z nim porozmawiac, zeby nie bylo ze wymyślam...
jeśli od scouta słyszysz " a idz w .... z tym wszystkim" to daje do myślenia co nie?

E: tak masz racje Ajax, nie doczytalem
Ostatnio edytowane przez szprotson : 22.07.2013 o godz. 11:40.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując