Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64904
Stary 22.07.2013, 10:37
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Bednarz jest prezesem od oglądania piłkarzy jest dział skautingu i dyrektor sportowy, więc nie rozumiem dlaczego znowu przypierdzielasz się do Bednarza?

Znalazłeś sobie kozła ofiarnego bo tak Ci wygodnie? Podebrał Ci dziewczynę? W każdym poście masz jakieś aluzje w stosunku do Bednarza, opanuj się bo to zmierza to choroby psychicznej.




Wystarczy jak wymienisz mi 1000 zawodników(realnych), którzy mogli przyjść do Wisły.




Rozumiem, że jakby w skautingu był Marco Van Basten, Leonardo, Beckham czy inna znana osoba, nagle załatwili by przy obecnym budżecie setki zdolnych zawodników.

Może podasz mi nazwiska osób, które chciałbyś aby były w skautingu.
Hmm ciężko o nazwiska ale wystarczył by taki skauting który przez rok potrafi znaleźć do przetestowania więcej niż jednego zawodnika (Ostoja), a przy okazji przez klub przewija się oszuści udający piłkarzy czy ludzie którzy od 2 lat w piłkę nigdzie nie grali.

Albo nic nie robią albo nikt ich nie słucha oba przypadki są niedopuszczalne.

Czasem wystarczy by skauting sprawdził zawodnika w bazie 90minut.pl

Hmmmm spokojnie mogę wystawić swoją kandydaturę, jako swojego współpracownika widzę k4milo
Odpowiedz cytując