WISŁAZWE napisał(a):

Bednarz jest prezesem od oglądania piłkarzy jest dział skautingu i dyrektor sportowy, więc nie rozumiem dlaczego znowu przypierdzielasz się do Bednarza?
Znalazłeś sobie kozła ofiarnego bo tak Ci wygodnie? Podebrał Ci dziewczynę? W każdym poście masz jakieś aluzje w stosunku do Bednarza, opanuj się bo to zmierza to choroby psychicznej.
Wystarczy jak wymienisz mi 1000 zawodników(realnych), którzy mogli przyjść do Wisły.
Rozumiem, że jakby w skautingu był Marco Van Basten, Leonardo, Beckham czy inna znana osoba, nagle załatwili by przy obecnym budżecie setki zdolnych zawodników.
Może podasz mi nazwiska osób, które chciałbyś aby były w skautingu.
|
Hmm ciężko o nazwiska ale wystarczył by taki skauting który przez rok potrafi znaleźć do przetestowania więcej niż jednego zawodnika (Ostoja), a przy okazji przez klub przewija się oszuści udający piłkarzy czy ludzie którzy od 2 lat w piłkę nigdzie nie grali.
Albo nic nie robią albo nikt ich nie słucha oba przypadki są niedopuszczalne.
Czasem wystarczy by skauting sprawdził zawodnika w bazie 90minut.pl
Hmmmm spokojnie mogę wystawić swoją kandydaturę, jako swojego współpracownika widzę k4milo
