bonawentura napisał(a):

Bednarz nie wychylił nosa spoza biura i podpisał kontrakt z zawodnikiem, który sam do niego zapukał. Cóż za wybitny skauting!!!
|
Bednarz jest prezesem od oglądania piłkarzy jest dział skautingu i dyrektor sportowy, więc nie rozumiem dlaczego znowu przypierdzielasz się do Bednarza?
Znalazłeś sobie kozła ofiarnego bo tak Ci wygodnie? Podebrał Ci dziewczynę? W każdym poście masz jakieś aluzje w stosunku do Bednarza, opanuj się bo to zmierza to choroby psychicznej.
bonawentura napisał(a):

Tak, są miliony piłkarzy na tej planecie, ale akurat dziwnym trafem bierzemy Brożka
|
Wystarczy jak wymienisz mi 1000 zawodników(realnych), którzy mogli przyjść do Wisły.
bonawentura napisał(a):

A ja myślę, że prędzej powinieneś napisać, że przy obecnym składzie działu skautingu Wisły nie ma co wybrzydzać. Oni nie znają się na piłce.
|
Rozumiem, że jakby w skautingu był Marco Van Basten, Leonardo, Beckham czy inna znana osoba, nagle załatwili by przy obecnym budżecie setki zdolnych zawodników.
Może podasz mi nazwiska osób, które chciałbyś aby były w skautingu.