Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64900
Stary 22.07.2013, 09:35
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie Brozek to zły wybór.Obawiam ,ze jak sie rozkręci (jak w ogóle),strzeli gola to bedzie z 11 kolejka.....
Na ten moment nie mamy innego wyboru a z samym Boguskim (ktory nie jest typowym napastnikiem) i z młodym Kaminskim. Ja tam wierze, ze Brozek szybko sie rozkreci. To pod okiem Smudy grał w meczach towarzyskich reprezentacji wiec dobrze zna jego treningi - wystarczy popracowac nad fizyka i jestem pewien, ze pare bramek waznych dla Nas strzeli
Odpowiedz cytując