Griszka30KR napisał(a):

|
Dla mnie Brozek to zły wybór.Obawiam ,ze jak sie rozkręci (jak w ogóle),strzeli gola to bedzie z 11 kolejka.....
|
Na ten moment nie mamy innego wyboru a z samym Boguskim (ktory nie jest typowym napastnikiem) i z młodym Kaminskim. Ja tam wierze, ze Brozek szybko sie rozkreci. To pod okiem Smudy grał w meczach towarzyskich reprezentacji wiec dobrze zna jego treningi - wystarczy popracowac nad fizyka i jestem pewien, ze pare bramek waznych dla Nas strzeli