KOMINEK napisał(a):

|
Jak to mówią lepszy rydz niż nic Mieliśmy powroty Żurawia, pierwszy Kosy i Głowy każdy inny. Pamiętam też jak kiedyś fajnie działała współpraca Brożka z Boguskim. Brożek zna uwarunkowania naszej ligi zna Smudę wie że gwiazdą nie jest i ma cos do udowodnienia. Pytanie czy będzie mu się chciało
|
To chyba jedna z ostatnich rzeczy jakie można o nim napisać.
Zawsze lepszy Brożek niż Murzyn z Ugandy z przebitymi blachami albo kolejny syn znajomego Smudy.